Přihlásit  Košík
 
 

Registrace

Vyplněním registračního formuláře získáváte prioritní informace ze systému PressHawk™. Budete informováni o nových tiskových zprávách, případně o aktualizacích fotobanky, zároveo budete informováni o případných dalších aktivitách naší společnosti.

Vaše kontaktní údaje udržujte aktuální, upravit své osobní nastavení můžete pomocí Editace a odhlášení e-mailu (link) na hlavní straně PressHawk™.

Osobní informace
 
Titul:  
Jméno:  
Příjmení:  
Oslovení:  
Pohlaví:  
 
Heslo:  
Heslo pro kontrolu:  
 
E-mail:  


Kontaktní informace
 
Ulice:  
PSč:  
 
Město:  
Stát:  
 
Telefon:  
Mobil:  
Fax:  


Pracovní informace
 
Médium:  
Druh:  


    Každý zde registrovaný souhlasí s tím, že jím poskytnuté údaje v rozsahu soutěže mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovány organizátorem jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem vyhodnocení soutěže, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích organizátora. Organizátor je oprávněn osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým koncesionářům a smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoli odvolán písemnou formou na adresu organizátora uvedenou v kontaktech.